U-20 vanuseklassi EVF karikavõistlustel osalesid Olerex/Veski Mati Tartu tütarlapsed kahe võistkonnaga.

12. veebr. 2019

Rakveres toimunud kuni 20-aastaste neidude EVF karikavõistluste I finaalturniiril saavutas kuldmedali Selver Tallinn Spordikool. Olerex/Veski Mati Tartu I teenis hõbe- ja Spordiklubi Tats Kiili pronksmedali. 

Turniiritabel:

    Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Selver Tallinn Spordikool 5 14 15:2 5/5 
2. Olerex/Veski Mati Tartu I 4 13 14:3 5/5 
3. Spordiklubi Tats Kiili 3 8 9:9 5/5  
4. Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool 2 6 7:10 5/5 
5. Võrkpalliklubi Täht Tallinn  1 3 6:14 5/5 
6. Rakvere Spordikool 0 1 2:15 5/5 

I võistkond mängis esimeses finaalgrupis Rakveres, kus kolme päeva jooksul peetud viiest kohtumisest 4 lõppesid meie kasuks tulemusega 3:0 ning ühes tuli tunnistada vastase paremust. Kaotusega pidime leppima Selveri võistkonna vastu, kus oli mitmeid võimalusi mäng enda kasuks kallutada. Vastane kannatas seekord oma rasked hetked paremini ära ning tasuks 3:2 võit neile ning meile seekord taas hõbemedal.

Kokkuvõttes võib öelda, et ülejäänud mängudes näitasime seekord kindlamat mängu, kui eelmisel turniiril, kuid tugeva vastase vastu jäi tähtsamatel hetkedel enesekindlusest ja otsustavusest pisut puudu.

Võistkond mängis koosseisus: Siiri Mari Sikk, Kertu Kollo, Jade Šadeiko, Katariina Vengerfeldt, Ethel Uibo, Grete Isabel Huik, Helerin Hansman, Laura Laas, Lisette Pihor, Marily Simenson-Plakso ja Greteli Vähi. Turniiri parimate mängijate hulka valiti Siiri Mari Sikk. Treener Jaanika Jakobson.

II võistkonna turniir oli kahepäevane ning toimus Põlvas. Võistkond koosnes peamiselt U-18 vanuse mängijatest. Maha sai peetud 4 mängu. Kõik kohtumised lõppesid meie jaoks võidukalt, kõige tasavägisem oli mäng Tartu SS Kaleviga, mis lõppes 3:2 meie kasuks. Turniiri eesmärk oli saada vahepealse aja jooksul enne järgnevaid U-18 võistlusi mängukogemusi ning parandada koostööd ning mängupilti. Turniiri võiduga saime ka võimaluse mängida pääsu eest kõrgemasse tugevusgruppi järgmisel võistlusel.

Võistkond mängis koosseisus: Aisling Antsi, Karmeli Kaasik, Laura Kaseorg, Sandra Roos, Liisa-Lotta Jürgenson,  Kertu Kokk, Ester Arak ja Annabel Ilisson. Treeneritena käisid kaasas Helen Mägi ja Kreete Pärtelpoeg.