U14 ja U16 tüdrukud tegid uue hooaja avalöögi Viljandi Karikal

31. aug. 2016

26-27. august toimus Viljandis võrkpalliturniir Viljandi Karikas 2016, kus osalesime nii U16 kui U14 tüdrukute võistkondadega. U14 võistkond saavutas 4. koha seitsme võistkonna ning U16 tüdrukud 4. koha viie võistkonna hulgas.

Meie saalihooaeg sai alguse augusti keskel toimunud Kuremaa laagris ning see Viljandi turniir oli meile eesolevat hooaega silmas pidades heaks treening- ning katsevõistluseks. Mõlema võistkonna peamiseks eesmärgiks oli taas üle pika suve ennast proovile panna saalivõrkpalli võistlusolukorras, parandada pallitunnetust ja koguda mängukogemust.

U14 vanuseklassi tüdrukute mäng muutus iga kohtumisega järjest paremaks. Kui esimese päeva alguses olime üsna ehmunud ja ebakindlad, siis mida mäng edasi, seda suuremaks kasvas meie tüdrukute enesekindlus ning paranes pallitunnetus.

U16 vanuseklassi tüdukutele oli turniir peamiselt uue mängusüsteemi õppimiseks. Kogu turniiri vältel said kõik tüdrukud mänguaega, et harjuda kuus-kuue vastu mängusüsteemiga. Võib öelda, et selles osas oli turniir meile vägagi edukas. Saime paika igale tüdrukule sobiva positsiooni ning nägime kohti, mille kallal edasi töötada.

Viljandi turniiri kokkuvõteks usun, et hooaja alguses kohe erinevate vastastega mängimine ning teiste võistkondade nägemine, andis tüdrukutele uue hooaja alguseks juurde palju motivatsiooni ning mängutahet.

Tüdrukute treener Kaisa