Olerex/Veski Mati U16 võistkonnad turniiril Pärnus

26. okt. 2017

24.10 toimus Pärnus ja Paikusel U16 vanuseklassi Jõud’i meistrivõistlused. Duo spordiklubi oli esindatud tüdrukute ja poiste võistkonnaga. Poiste turniirist võttis osa 16 võistkonda. Kuna võistkondi oli palju ja tunnid loetud, mängiti üks geim 25 punktini.

Meie poisid läbisid alagrupi puhaste paberitega, alistades Selver Tallinn III ja SK Täht võistkonna kindlalt, veidi rohkem pusimist oli Võruga, kellega jäi lõppseisuks 25:23.
Veerandfinaal Kohilaga ja poolfinaal Selver Tallinna I võistkonnaga olid samuti üsna ühepoolsed, kus vastased ei küündinud 15 punktini.

Finaalis tuli meile vastaseks SK Tats. Mäng kulges algusest lõpuni punkt-punktis ja hoolimata korralikust võitlusest tuli seekord alla vanduda 23:25. Tasuks hõbemedalid.

Ka tüdrukud said turniirilt häid mänge enne varsti algavaid Eesti tiitlivõistlusi. Tulemusest tähtsamaks oli anda kõigile mängijatele võimalus end platsil proovile panna. Treener Kaisa jäi väga rahule võistkonna nooremate tüdrukute panusega, kelle jaoks see oli esimene tõsisem kuus kuue vastu võistlus.

Turniir oli heaks võimaluseks kokkumängu harjutamisel ning juba 4.-5. novembril aset leidvateks selle vanusegrupi tsooniturniirideks. Potentsiaali on selles võistkonnas küllaga, veidi trenni ja kokkumängu ning võime üsna julgelt tulevastele mängudele vastu astuda.

Poisid mängisid koosseisus: Kaspar Vider, Richard Murak, Jaagup Jõgi, Sander Pärna, Kevin Kiviste, Rasmus Novoseltsev, Robin Kahu ja Erik Paris.