Varakevadised võrkpallipeod toimuvad Tartus!

18. veebr. 2019

Bigbank Tartu meeskond ja TÜ/Bigbanki naiskond said hakkama sellega, mida neilt nädala algul loodeti. Mõlemad suutsid alistada oma selle nädala vastased ning tänuks saadi nii mees-kui naiskondade Final four korraldusõigus! Otsa teevad 1-2 märtsil Credit24 meistriliigaga lahti mehed ja naised jätkavad 16-17 märtsil Balti liigaga. Kõik kohtumised toimuvad Tartu Ülikooli spordihoones.

Bigbanki meeskond võttis vajaliku 3:0 võidu TalTechi üle, kellest sai ka nende veerandfinaali vastane. Peatreener Ojamets sõnas, et kohtumine oli kontrolli all ning tal on hea meel, et kuigi võidukohustus oli suur, siis suudeti pinge all toimetades edukalt hakkama saada. Koduväljak annab kindlasti Pärnu ja Saaremaa vastu eelise, kuid ennem on vaja murda veerandfinaalis visalt võitlev TalTech, ei tahtnud Ojamets sündmuste käigust ette tormata.

TÜ/Bigbanki naiskonna puhul oli korraldusõiguse saamine väiksemat sorti kingituse laadne, sest selleks pidi RVS kaotama punkte oma kahes kodumängus. Pühapäevases vastasseisus Kaunasega suutsid külalised võtta 3:2 võidu ja see andis tartlannadele võimaluse asi ise ära otsustada. Kuid see vajalik võit tabeli seitsmenda vastu tuli raskelt. 0:2 kaotusseisust suudeti siiski välja ronida ning naiskondade otsustava dlahingud Tartusse tuua.

Naiskonna peatreener Kristjan Kais ei tahtnud samuti sündmustest ette rutata ja tõdes, et egas verandfinaal Jonava vastu ei pruugi tulla lihtne jalutuskäik. Play-off on ikkagi play-off.

Järgmised mängud:

Bigbank Tartu vs TalTech 20.02 kell 19.00 Taltechi spordihoones ( Credit24 meistriliiga veerandfinaal)

Bigbank Tartu vs Taltech 23.02 kell 17.00 TÜ SH ( credit24 meistriliiga veerandfinaal)

TÜ/Bigbank vs TLÜ 20.02 kell 17.00 Sõle Spordikeskuses (EMV mäng)