Võidukalt, kuid publikuta!

16. nov. 2020

Bigbank Tartu meeskond pidas eelmisel nädalal kaks kodumängu. Ilmselt ajaloos esimest korda mängiti uhkes kodusaalis ilma ühegi pealtvaatajata. Peab ütlema, et antud olukord on ikka igasmõttes kummaline ja teistmoodi, kuid nii peab käituma kui tahame, et tippsport saaks edasi eksisteerida ja seda saaks juba varsti taaskord kõik ilma muretsemata jälgima tulla.

Kui minna asja positiivsema poole peale, siis mõlemas kohtumises suutis Bigbank võtta veenva võidu. Credit24 meistriliiga arvestusse läinud kohtumises alistati kindlalt 3:0 TalTech. Arvestades külaliste päris ilusaid sooritusi sel hooajal, siis oli tegemist väikese üllatusega, et mäng nii ühepoolseks kujunes. Samas tegi Bigbank tervikuna väga hea servimängu (8 viga vs 7 ässa)ning sellisel moel tekibki vahepeal tunne, et surve alt ei suudagi välja tulla.

Teine eelmise nädala kohtumine oli karikavõistluste veerandfinaali korduskohtumine esiliigasse kuuluvad LotusTimber/Neemeco vastu. Selles mängus tuli tasemevahe selgelt välja, vaatamata sellele, et Bigbanki poole peal said mänguaega mitmedki muidu varumehe rolli täitvad mängijad. 

Nüüd ootab karikavõistluste poolfinaalis meid ees just seesama Taltech, keda mõned päevad tagasi kindlalt võideti. Seeria mängud peetakse 20. novembril Tallinnas ja 5. detsembril Tartus (loodetavasti taas juba koos publikuga)