Würth Cup 2022 võidud Soome ja Tallinna!

26. sept. 2022

Würth Cup 2022 mängiti sel aastal nii mees-kui naiskondadele 23-25.09.2022. Kolmel päeval peetud kohtumised olid pealtvaatajatele tasuta. 

Meeskondade arvestsues osalesid: Bigbank Tartu, Pärnu VK, Viljandi VK ja Raison Loimu Soomest. Viimati nimetatu võttis Bigbanki ees ka turniiri võidu.

Tartlaste peatreener jäi siiski nähtuga rahule ning tõdes, et oleme enamvähem selles seisus nagu ta eeldas. Kindlasti on siit kõvasti juurde panna ja koostööd lihvida, et liiga hooaja alguseks paremas löögihoos olla. Head meelt tegi, et mitmed noormängijad said samuti platsil korralikult hakkama.

Naiskondi osales turniiril kolm: Viljandi Metall, Taltech/Tradeouse ja TÜ/Bigbank. Mõlemad kohtumised võitis Taltech/Tradehouse, kes kahe hooaja vahel korralikult täienenud ning soomlasest võõrmängijaga täienenud. Teiseks platseerus Viljandi ja kolmandaks jäi kodusaalis pallinud TÜ/Bigbank.

Peatreener Rikandi sõnul tulebki tunduvalt keerukam hooaeg, sest meie nurgaründajate osakond on korralikult “tühjaks jooksnud” ning uued näod alles sobituvad naiskonda. Kuid teeme tööd ja näeme vaeva, et seis paremaks läheks.