WÜRTH CUP 2023 võidud jäid koju!

12. sept. 2023

Würth Cup 2023 mängiti sel aastal nii mees-kui naiskondadele 8-10.09.2023. Kahelpäeval peetud kohtumised olid pealtvaatajatele tasuta. 

Meeskondade arvestuses osalesid: Bigbank Tartu, Pärnu VK, Barrus Võru VK ja Raison Loimu Soomest. Vastupidiselt tunamullusele suudeti seekord võit koju jätta! Ühtlasi läks WÜRTH CUP 2023 sel aasta Eesti-Soome karikavõistluste turniiri arvestusse.

Tartlaste peatreener jäi turniiril nähtuga rahule ning tõdes, et oleme enamvähem selles seisus nagu ta eeldas. Kindlasti on siit kõvasti juurde panna ja koostööd lihvida, et liiga hooaja alguseks paremas löögihoos olla. Head meelt tegi, et mitmed noormängijad said samuti platsil korralikult hakkama.

Naiskondi osales turniiril kolm: Jelgava VK, TBD Pharmatech/Kastre ja TÜ/Bigbank. Mõlemad kohtumised võitis TÜ/Bigbank, kes kahe hooaja vahel korralikult muutunud ning saanud endale taaskord peatreeneriks Andrei Ojametsa. Teiseks platseerus Jelgava VK ja kolmandaks jäi eelkõige noortest Tartu mängijatest koosnev TBD Pharmatech/Kastre.

Peatreener Ojametsa sõnul tuleb äärmiselt põnev hooaeg, sest Balti liiga tase on kuuldu ja nähtu põhjal tasavägisem kui kunagi varem!